Colvita - 60 kapsułek

Nowy produkt

Suplement diety i nutrikosmetyk anti-age o unikalnym składzie. Zawiera mikronizowane algi, liofilizat trzeciorzędowego kolagenu rybiego oraz naturalną witaminę E (D-alfa-tokoferol) pozyskiwaną z ekologicznych, niemodyfikowanych genetycznie ziaren zbóż.

Więcej szczegółów

207,00 zł brutto

Opis

Zawartość 60 kapsułek
Waga 60 g
Wymiary wys. 6 cm | szer. 10 cm | gł. 6 cm
Efekty odmłodzenie, odbudowa, odżywienie
Data minimalnej trwałości 08/2025

Więcej informacji

COLVITA

SUPLEMENT DIETY

KOLAGEN + ALGI + WITAMINA E

Opakowanie: 60 kapsułek

Dietary Supplement

Cena katalogowa: 207,00 zł

Naturalny sposób na młodą skórę!

OPIS PRODUKTU:

Czy pielęgnacja urody oznacza dla Ciebie również uzupełnianie diety w niezbędne dla kondycji skóry i tkanki łącznej składniki?

Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy ludzkich białek, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje m.in. o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości stworzyliśmy Colvitę – kapsułkę Twojej młodości.

Colvita – jeden z produktów, które zbudowały markę COLWAY dystrybuowana jest przez nas od 2006 roku. Nigdy nie była reklamowana. Jej legendę stworzyli konsumenci.

Colvita to unikalny, natywny, cechujący się wyjątkową biodostępnością, kompletny zbiór aminokwasów budulcowych dla najważniejszej z naszych protein – kolagenu. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik tego suplementu.

Jest to kolagen wyjątkowy. Pozyskuje się go wyłącznie w Polsce, metodą chronioną patentem nr 206813, pozwalającą w odróżnieniu od powszechnie używanych hydrolizatów białek zwierzęcych, izolować kolagen aktywny biologicznie. Aminokwasy powstałe z dysymilacji żywych 3-helis kolagenowych charakteryzuje niemal 100% -owa anaboliczność, co oznacza, iż budują one nasz kolagen ustrojowy.

Skład Colvity uzupełnia równie wyjątkowy mikronizat lęgni i plemni alg atlantyckich (Fucus vesiculosus) oraz witaminy z grupy E w postaci tokoferoli  pozyskiwanych z ekologicznych ziaren i tokotrienoli – postaci witaminy E o najwyższej bioretencji.

Tworząc w COLWAY suplementy diety, dbamy od zawsze o to, by jakość i efektywność ekstraktów wykorzystywanych surowców wyróżniała się znacząco wśród komponentów dostępnych na rynku powszechnie.

Colvita jest produktem spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane zdrowej żywności – do tego stopnia, że kapsułki nie zawierają nawet barwnika, zaś jako przeciwzbrylacz zastosowano krzemionkę koloidalną.

ZALETY I DZIAŁANIE:

To aktywny biologicznie kolagen w kapsułce,

To jedyny taki suplement diety w skali światowej,

To unikalny, natywny, niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowch,

To kapsułka, która dostarcza organizmowi – wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej,

To kolagen wyjątkowy, pośród innych suplementów diety, opartych powszechnie o hydrolizaty białek zwierzęcych, znanych powszechnie jako żelatyna,

To kapsułka Twojej młodości, która została stworzona dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik naszego suplementu,

To zbiór aminokwasów kolagenowych, który jest niemal w 100% anabolizujący, co oznacza, że nie zostaje spożytkowany np. w energię, ani też wydalony. Całkowicie służy budowie nowych komórek. Jego przyswajalność jest tak doskonała, że nie potrzebuje nawet enzymatycznych procesów trawiennych. Wchłania się także bezpośrednio z jelita,

To kapsułka, w której dodana jest też witamina E pozyskiwana z ziaren, chroniąca najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA,

To suplement diety, dbający o Twoją młodość. Skład Colvity został wzbogacony algami (Fucus vesiculosus).

Colvita Colway Kolagen Witamina E Algi

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Kolagen – jest najważniejszym białkiem w organizmie ludzkim i głównym składnikiem tkanki łącznej. Odpowiada m.in. bezpośrednio za kondycję skóry. Wytwarzany jest i serwisowany przez komórki wytwórcze: fibroblasty i chondrocyty. Stan kolagenu ustrojowego wyznacza wiek biologiczny człowieka, co najłatwiej zaobserwować można na podstawie zmian wyglądu skóry. Aminokwasy kolagenowe stanowiące główny składnik Colvity są liofilizatem unikalnego w skali światowej hydratu tropokolagenu ze skór rybich, o budowie łańcuchów α1 i α2 niemal identycznych z kolagenem ludzkim. Niemal w 100% anabolizujące aminokwasy i hydroksyaminokwasy, w tym również hydroksylizyna i hydroksyprolina – są składowymi nowych helis kolagenowych.

• Algi (Fucus vesiculosus) – pozyskiwane są z czystych wód Archipelagu Brehat, u wybrzeży Francji. Algi morskie wykorzystane w produkcji Colvity nie zostały wybrane do jej składu przypadkowo. Zawierają one witaminy, makro – i mikroelementy, w tym również pierwiastki śladowe biogenne, które odgrywają ważną rolę w odżywianiu naszego organizmu. Wywierają również wpływ na regulację czynności narządowych i ogólnoustrojowych. Szczególna rola składników mineralnych polega na utrzymaniu warunków homeostazy, czyli wewnętrznej równowagi organizmu.

• Witamina E – jest najlepiej poznanym i bardzo skutecznym antyutleniaczem. Działanie syntetycznej witaminy E jest w porównaniu do pozyskiwanej z naturalnych źródeł bardzo słabe. W Colvicie zastosowano D-alfa-tokoferol – formę witaminy E otrzymywaną z ziaren i wykazującą wysoką aktywność biologiczną oraz tokotrienole – hit suplementacyjny ostatnich lat. Jest to postać witaminy E nawet kilkaset razy bardziej biodostępna od dotychczas znanych. O dodaniu do składu Colvity tokoferoli i tokotrienoli zadecydowały ich właściwości. Witamina E chroni przed degeneracją najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry – DNA. Z tego też względu witamina ta uznawana jest za istotny czynnik hamujący proces starzenia się.

SKŁADNIKI:

Algi (Fucus vesiculosus), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany kolagen rybi, witamina E (D-alfa-tokoferol), substancja przeciwzbrylająca (krzemionka koloidalna), tokotrienole (delta i gamma).

Zawartość netto: 27,6 g (60 kapsułek po 460 mg).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 2 kapsułki:

Składniki 2 kapsułki
(920 mg)
%RWS*

Witamina E

12 mg
ekwiwalent alfa-tokoferolu

100%

8 mg mix tokotrienoli 35%

min. 2,36 mg - max. 2,58 mg
delta tokotrienolu

min. 0,22 mg - max. 0,44 mg
gamma tokotrienolu

Liofilizowany kolagen

48 mg

Algi Fucus vesiculosus

300 mg

 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku popijając wodą.

OSTRZEŻENIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią lub skontaktować się z lekarzem.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości oraz numer partii znajdują się na spodzie opakowania.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci.

UWAGI:

Wyprodukowano dla: COL-WAY SP. J., ul. Hippiczna 2, 84-207 Koleczkowo.

Produkt jest wytwarzany w zgodzie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) w certyfikowanym laboratorium.

Świadectwo ochronne marki i znaku towarowego: Urząd Patentowy R.P. nr 213181 i 213182.

Numer zgłoszenia w Głównym Inspektoracie Sanitarnym: GIS-ŻP-SD-4230-00413/KC/14.