Colway International CollUp Kolagen Witamina C Krzem Zobacz większe

CollUp - 60 kapsułek

Nowy produkt

CollUp to kolagen zamknięty w kapsułce. To suplementem diety zawierającym kompleks wszystkich składników niezbędnych do regeneracji włosów, skóry i paznokci. Szybko zobaczysz różnicę na swojej skórze.

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Opis

Zawartość 60 kapsułek
Waga 65 g
Wymiary wys. 10 cm | szer. 7 cm | gł. 6 cm
Efekty odmłodzenie, odbudowa, wzmocnienie
Data minimalnej trwałości 01/2025

Więcej informacji

COLLUP

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 60 kapsułek

Dietary Supplement

Cena katalogowa: 199,00 zł

Zmobilizuj w sobie młodość!

OPIS PRODUKTU:

CollUp jest suplementem diety zawierającym kompleks wszystkich składników niezbędnych do regeneracji włosów, skóry i paznokci.

Witaminy A oraz biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu witaminy A oraz do utrzymania prawidłowego stanu skóry i paznokci. Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowej syntezy cysteiny, niezbędnego składnika keratyny. Cynk i selen pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, paznokci i włosów.

BOGATY SKŁAD:

Suplement diety CollUp polecany jest w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki pomagające utrzymać zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Zawiera w składzie aż szesnaście substancji, z których każda z osobna i wszystkie razem, działając w synergii, mają za zadanie zwiększyć maksymalnie produkcję kolagenu w naszym organizmie.

Witamina C - katalizator syntezy kolagenu i odtwarzający ją kwas alfaliponowy. Krzem oraz witaminy A i E, czyli komplet niezbędny do efektywnej produkcji kolagenu. Brakujące elementy żywności – flawonoidy: likopen, antocyjany, oligomeryczne procyjanidyny (OPC) oraz flawonoidy z dzikiej róży (towarzyszące witaminie C) czy zawarte w ekstrakcie z pokrzywy.

Z minerałów jest tu cynk i selen, bardzo ważne, bo umożliwiające działanie systemów antyoksydacyjnych w komórkach. Unikalnym i bardzo cennym składnikiem jest w tym preparacie liofilizowany kolagen rybi, najlepsze źródło minerałów budulcowych dla naszego kolagenu. Zawiera wielką ilość peptydów sygnałowych pobudzających komórki do pracy.

Colway International CollUp Kolagen Witamina C Krzem

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Kolagen – to główne białko tkanki łączne i jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Szczególnie typ 1 kolagenu znajduje się w kościach, mięśniach, ścięgnach, naczyniach krwionośnych, układzie trawiennym i skórze, jest niezbędną substancją w naszym organizmie. Ubytek kolagenu w skórze powoduje powstawanie zmarszczek w trakcie jej starzenia.

• Bambus – jest źródłem krzemionki, która jest budulcem strukturalnym tkanki łącznej – głównego budulca włosów.

• Borówka – sprzyja poprawie cyrkulacji mikrokrążenia na głowie co wpływa na poprawę kondycji skóry głowy oraz włosów.

• Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, skóry, zębów i dziąseł. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz układu nerwowego, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego..

SKŁADNIKI:

Ekstrakt z 4:1 z liści pokrzywy (Urtica dioica), Żelatyna rybia, Ekstrakt z bambusa (Bambusa vulgaris) 70% krzemionki, Cynk (Glukonian cynku), Liofilizat kolagenu rybiego, Ekstrakt z borówki (Vaccinium myrtillus) 25% antocyjanów, Kwas alfa-liponowy, Witamina E (Bursztynian d-alfa tokoferylu), Ekstrakt z pomidora (Lycopersicon esculentum) standaryzowany na 6% likopenu, Ekstrakt z dzikiej róży (Rosa Canina) standaryzowany na 70% witaminy C, Substancja przeciwzbrylająca (Sole magnezowe kwasów tłuszczowych), Selen (Selenian IV sodu), Kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), Witamina A (Octan retinylu), Tiamina (Chlorowodorek tiaminy), Biotyna (D-biotyna), Kwas foliowy (Kwas pteroilomonoglutaminowy), Witamina B12 (Metylokobalamina).

Zawartość netto: 31,74 g (60 kapsułek po 529 mg).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka:

Składniki 1 kapsułka
%RWS*

Ekstrakt z liści pokrzywy 4:1

100 mg

Ekstrakt z bambusa, w tym:
  ► krzemionka

70 mg
49 mg

Ekstrakt z borówki, w tym:
  ► Antocyjany

20 mg
5 mg

Ekstrakt z dzikiej róży, w tym:
  ► Witamina C

17,15 mg
12 mg

15%

Ekstrakt z pomidora, w tym:
  ► likopen

14 mg
0,84 mg

Liofilizat kolagenu rybiego

60 mg

Kwas alfa-liponowy

20 mg

Witamina E

12 mg

100%

Witamina A

800 μg

100%

Tiamina (Witamina B1)

1,65 mg

150%

Witamina B12

2,5 μg

100%

Biotyna

400 μg

800%

Kwas foliowy

200 μg

100%

Kwas pantotenowy

9 mg

150%

Selen

55 μg

100%

Cynk

10 mg

100%

ZASTOSOWANIE I ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

Suplement diety CollUp polecany jest w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki pomagające utrzymać zdrowe włosy, skórę i poznokcie

Preparat należy zażywać raz dziennie bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku, popijając wodą. Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę.

OSTRZEŻENIA:

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 16-ego roku życia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

UWAGI:

Wyprodukowano dla: Colway International S.A., ul. Hippiczna 2, 84-207 Koleczkowo.

Numer zgłoszenia w Głównym Inspektoracie Sanitarnym: GIS-ŻP-SD-4230-05396/KC/18.