Linia SAFE & SAVE
Safe & Save to bezpieczne formuły kosmetyków do higieny i pielęgnacji, w których potwierdzone działanie kolagenu wspierają specjalnie dobrane, naturalne składniki o dobroczynnym działaniu. Mają przyjazne ceny, byś mógł korzystać z nich na co dzień. Ich delikatne kompozycje są odpowiedzią na potrzeby całej rodziny – Twoje i Twoich najbliższyc...
Safe & Save to bezpieczne formuły kosmetyków do higieny i pielęgnacji, w których potwierdzone działanie kolagenu wspierają specjalnie dobrane, naturalne składniki o dobroczynnym działaniu. Mają przyjazne ceny, byś mógł korzystać z nich na co dzień. Ich delikatne kompozycje są odpowiedzią na potrzeby całej rodziny – Twoje i Twoich najbliższych. Ciesz się ich dobrą jakością każdego dnia.
Od początku pokochaliśmy kolagen za jego właściwości przeciwzmarszczkowe. Po wielu latach testów wiemy, że to nie wszystko, co potrafi nasze „białko młodości”. Kolagen Natywny ma niesamowicie silne działanie regenerujące tkanki – nie tylko skóry, ale również dziąseł, stawów, kości i włosów. Linia Safe & Save została skomponowana w oparciu o regeneracyjną moc tego białka, którego wraz z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej.
Więcej

Linia SAFE & SAVE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów