Kolagen Diamentowy Colway Diamond Collagen Zobacz większe

Kolagen Diamentowy - 50ml

Nowy produkt

Kolagen Diamentowy Peptides Essence - Nowy wymiar luksusu. Unikalne połączenie kolagenu rybiego i mikropeptydów naturalnego pochodzenia. Dodatkowo wzbogacony o kwas hialuronowy.

Więcej szczegółów

309,00 zł brutto

Opis

Zawartość 50 ml
Waga 185 g
Wymiary wys. 16 cm | szer. 5 cm | gł. 5 cm
Efekty odmłodzenie, regeneracja
Data minimalnej trwałości 11/2024

Więcej informacji

KOLAGEN DIAMENTOWY

PEPTIDES ESSENCE <500 DA

Pojemność: 50 ml

Diamond Collagen

Produkt z Linii DIAMENTOWEJ

Cena katalogowa: 309,00 zł

Esencja transdermalnych peptydów – kosmetyk do luksusowej, pełnowymiarowej rewitalizacji, regeneracji i odmłodzenia skóry!

OPIS PRODUKTU:

Kolagen Diamentowy to absolutna innowacja biotechnologiczna 2022 roku – jest pierwszym na świecie kosmetykiem o udokumentowanej wynikami badań znakomitej przenikalności przez skórę. Zastosowana w tym produkcie unikatowa technologia stanowi chroniony patentem owoc odkryć polskich biochemików, a COLWAY posiada wyłączne prawo korzystania z tego nadzwyczajnego wynalazku.

Kolagen Diamentowy jest skarbnicą transdermalnych peptydów IOC Transdermal Collagen Peptides® o masie poniżej 500 Da (daltonów) i znanym składzie aminokwasowym, które wyodrębnione zostały z natywnej formy kolagenu. Z naszej wiedzy wynika, że jest to obecnie jedyny w skali globalnej produkt zawierający kompozycję aż 151 peptydów kolagenowych o masie najmniejszej ze wszystkich związków tego typu wykorzystywanych w kosmetykach. Peptydy te są komponentem dominującym w białkowej frakcji Kolagenu Diamentowego – stanowią aż 90% jej zawartości; pozostałe 10% przypada na doskonale już znany kolagen COLWAY występujący w natywnej formie potrójnej helisy.

Niska masa peptydów IOC Transdermal Collagen Peptides® przekłada się na imponującą zdolność Kolagenu Diamentowego do przenikania przez warstwę rogową naskórka i skutecznego pobudzania fibroblastów do rewitalizacji skóry w pełnym fizjologicznym wymiarze tego procesu – związanym ze wzmożoną syntezą białek macierzy międzykomórkowej, czyli kolagenu i elastyny, oraz z pobudzeniem produkcji kwasu hialuronowego. Dodatek kolagenu w postaci trójhelisy potęguje ten proces i działa liftingująco na skórę.

Wzbogacenie kompozycji o hialuronian sodu – czyli występującą w skórze fizjologiczną postać kwasu hialuronowego – zauważalnie poprawia nawilżenie warstwy dermalnej i wspomaga aktywowanie fibroblastów, co dodatkowo usprawnia rewitalizację skóry i zwiększa intensywność odmładzania.

Ponieważ frakcja peptydowa utrzymuje stabilność formy i właściwości w temperaturze fizjologicznej, czyli ok. 37ºC i nieco wyższej, dlatego Kolagen Diamentowy nie wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych. Dzięki temu może być zawsze pod ręką, oddając skórze pełnię swej aktywności od momentu zaaplikowania.

Kosmetyk idealnie nadaje się do masażu kolagenowego.

RECEPTURA:

Receptura Kolagenu Diamentowego oparta została o przełomowe odkrycie polskich biochemików współpracujących z COLWAY, polegające na wyizolowaniu z natywnej formy kolagenu rybiego frakcji peptydów kolagenowych o masie poniżej 500 Da (daltonów), nazwanych IOC Transdermal Collagen Peptides®.

Zostały one ustabilizowane tak, aby zachować trwałość postaci, składu i właściwości w warunkach termicznych odpowiadających fizjologii ciała. W składzie Kolagenu Diamentowego zawiera się aż 151 stabilnych, najmniejszych ze znanych peptydów kolagenowych, co czyni nasz kosmetyk unikatem na skalę globalną. Zgodnie z „Regułą 500 Da” tylko takie peptydy mogą swobodnie przenikać przez warstwę rogową epidermy – nieprzepuszczalną dla cząstek o masie większej. Dzięki temu peptydy IOC mogą przedostawać się do głębokich warstw dermy – aż do poziomu z fibroblastami i w konsekwencji pobudzać te komórki do syntezy kolagenu i elastyny, a także – kwasu hialuronowego, który w skórze występuje w postaci hialuronianu sodu. Dodatek kolagenu występującego w formie trójhelisy wzbogaca pulę aminokwasową kosmetyku, a skórze gwarantuje natychmiast po zaaplikowaniu efekt liftingujący.

Aby wspomóc dobre nawilżenie skóry i działanie frakcji peptydowo-kolagenowej, receptura Kolagenu Diamentowego wzbogacona została o hialuronian sodu. Krótką listę składników zamykają komponenty utrzymujące odpowiednie pH produktu i stabilność peptydów IOC Transdermal Collagen Peptides®.

Kolagen Diamentowy Colway Diamond CollagenDZIAŁANIE:

celnie trafia w przyczyny starzenia się skóry,
kompleksowo pobudza regenerację, rewitalizację i odmłodzenie skóry,
poprawia nawilżenie dermalne i wspomaga zatrzymywanie wody w warstwie naskórkowej,
poprawia właściwości skóry, czyniąc ją bardziej gładką, elastyczną, jędrną, gęstą,
bezpośrednio po aplikacji daje efekt liftingujący,
długoterminowo odmładza i sprzyja zachowaniu młodego wyglądu,
zmniejsza widoczność i głębokość zmarszczek,
przywraca promienny wygląd skóry.

ZALETY:

Stosowanie Kolagenu Diamentowego przynosi podwójne korzyści – w postaci natychmiastowego, zauważalnego pięknego napięcia i dobrego nawilżenia skóry z jednoczesną silną stymulacją fibroblastów do rewitalizacji tej tkanki. Systematyczne użytkowanie tego ekskluzywnego produktu przekłada się na długotrwałą poprawę właściwości skóry – staje się ona gładsza, bardziej gęsta, elastyczna i nawilżona. W rezultacie odzyskuje młody, zadbany i promienny wygląd, czyli to, czego pragnie każdy z nas!

Kolagen Diamentowy Colway Diamond Collagen

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

• IOC Transdermal Collagen Peptides® – chroniony patentem komponent powstały z natywnego kolagenu rybiego, którego poszczególne składniki peptydowe mają masę nie przekraczającą 500 Da. Peptydy te cechują się znakomitą przenikalnością transdermalną, docierając aż do warstwy z fibroblastami, gdzie pobudzają te komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

• Kolagen w postaci potrójnej helisy – pozyskiwany z ryb; aktywuje produkcję naszego naturalnego kolagenu w skórze, stymulując komórki odpowiedzialne za jego wytwarzanie (fibroblasty). Nałożony na skórę daje efekt liftingu.

• Hialuronian sodu – fizjologiczna postać występującego w skórze kwasu hialuronowego. Cechuje się znakomitą zdolnością wiązania cząsteczek wody, co przekłada się na poprawę nawilżenia i wyglądu skóry.

PRZEZNACZENIE:

Dorośli, dla każdego typu skóry.

Polecany szczególnie cerze dojrzałej, z widocznymi oznakami starzenia, wymagającej kompleksowego pobudzenia procesów regeneracji.

SPOSÓB UŻYCIA I PORADY:

Stosować codziennie rano i wieczorem, nakładając niewielką ilość na oczyszczoną skórę. Po nałożeniu kosmetyk należy delikatnie wymasować.

Kolagen Diamentowy nadaje się idealnie do masażu kolagenowego – dzięki swej znakomitej aplikacyjności i udokumentowanej zdolności do przenikania w głąb skóry.

SKŁADNIKI (INCI):

Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.