Colway International Kolagen Natywny PURE Zobacz większe

Próbka Kolagenu Natywnego PURE - 1,1ml

Nowy produkt

Kolagen Natywny Pure to moc kolagenu w czystej postaci. Odsuwa w czasie procesy powstawania nowych zmarszczek. Zalecany do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała. To preparat o bardzo silnym działaniu regeneracyjnym skóry. Przyspiesza procesy regeneracji skóry, dlatego polecamy go dla całej rodziny.

Więcej szczegółów

6,00 zł brutto

Opis

Zawartość 1,1 ml
Efekty odmłodzenie, regeneracja, nawilżenie

Więcej informacji

KOLAGEN NATYWNY PURE – PRÓBKA

Pojemność: 1,1 ml

Native Collagen Pure

Spowolnij procesy starzenia naturalnie!

OPIS PRODUKTU:

Kolagen Natywny to zbiór peptydów, które penetrują barierę naskórka pobudzając fibroblasty – nasze stocznie wytwórcze – do produkcji kolagenu ustrojowego.

Kolagen jest "proteiną młodości", która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i do 70% białek skóry. Wraz z innymi składnikami macierzy tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. Jego deficyt (spadek syntezy) jest główną przyczyną powstawania zmarszczek, co następuje już od 25 roku życia.

Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę powstawania zmarszczek. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami.

Kolagen Natywny Pure to kolagen w czystej postaci, odporny na temperaturę i posiadający pH ok. 5,5 – idealne dla Twojej skóry. To preparat o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Skutecznie odsuwa w czasie procesy powstawania nowych zmarszczek. Zalecany do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała. Przynosi ulgę cerze podrażnionej intensywnymi zabiegami kosmetycznymi. Natychmiast po aplikacji wygładza i napina skórę.

Na trwały efekt rewitalizujący trzeba poczekać do ok. 110 dnia systematycznego stosowania, taki czas jest potrzebny organizmowi do fizjologicznej wymiany struktury kolagenowej w skórze. Procesu tego nie można przyspieszyć poprzez częstsze aplikacje, ani nakładanie większych ilości żelu. Kolagen Natywny Pure suplementuje skórę "białkiem młodości", stopniowo i nieinwazyjnie, bez potrzeby iniekcji. Ze względu na swój naturalny skład jest produktem uniwersalnym i bezpiecznym dla całej rodziny

ZALETY:

nie alergizuje,

nie wywołuje podrażnień skóry,

bez sztucznych barwników i aromatów.

EFEKTY:

poprawa nawilżenia i ujędrnienia skóry,

pobudzenie produkcji fibroblastów, a tym samym wygładzenie zmarszczek i zahamowanie procesów starzenia,

uelastyczniony i zmiękczony naskórek,

widoczna poprawa gęstości i spoistości skóry, także zwiotczałej na udach, piersiach, pośladkach,

rozjaśnienie i wygładzenie blizn i rozstępów,

skuteczna pomoc w kuracjach antycellulitowych,

regeneracja włosów i paznokci.

Colway International Kolagen Natywny PURE

UNIKALNY SPOSÓB POZYSKIWANIA:

Polskie hydraty kolagenu ekstrahowane są metodą nieznaną nigdzie indziej na świecie - bezpośredni ze skór rybich na molekularnym etapie rozwoju tej proteiny. Jest to kolagen ewolucyjnie dopiero trzeciorzędowy, podczas gdy kosmetologia zna kolagen tylko pod postacią hydrolizatów włókien lub fibryli kolagenu bydlęcego - białka wielkocząsteczkowego, niezdolnego do pokonania bariery ochronnej naskórka.

Produkt ten stanowi fenomen również dlatego, że przez całe lata, już po opuszczeniu organizmu ryby-dawcy zachowuje w szklanych flakonach konformację helisy kolagenowej - czyli postać proteiny natywnej - "żywej". W polskich kolagenach nowej generacji helisa potrójna poddana została kontrolowanemu rozpadowi do helis pojedynczych, co pozwoliło uzyskać w procesie fizycznym żel kolagenowy odporny na despiralizację termiczną.

Zachowując postać natywną, polski kolagen jest biologicznie aktywny. Pozwala suplementować skórę białkiem młodości, stopniowo i nieinwazyjnie, bez potrzeby implantowania go.

Preparat ten posiada naturalną barwę oraz zapach charakterystyczny dla produktów organicznych. Poszczególne partie kolagenu mogą różnić się nieznacznie barwą i lepkością, co jest typowe dla produktów naturalnych.

Hydrat kolagenu rybiego pozyskiwany w tej technologii jest jedynym na świecie białkowym żelem naturalnym, który uzyskał tę konsystencję nie poprzez zagęszczenie go np. karbomerem. Nie jest też hydrolizatem - formą żelatyny. To ewolucyjnie naturalna postać tej substancji - molekuły kolagenu wiążące wodę, tak samo, jak w środowisku naturalnym. Dlatego ten Kolagen nazywa się Natywnym.

SPOSÓB UŻYCIA I PORADY:

Nakładać na oczyszczoną i jeszcze wilgotną skórę. Najlepszą wchłanialność aktywnych biologicznie peptydów kolagenowych otrzymujemy przez delikatne wklepywanie żelu. Zalecamy stosowanie kolagenu na twarz, szyję i dekolt najlepiej 2 razy dziennie, codziennie. Efekt napięcia skóry jest odczuwalny już po kilku minutach.

Skóra wchłonie taką ilość kolagenu, jakiej potrzebuje. Jeżeli na skórze pozostanie zaschnięta warstwa żelu oznacza to, że nałożono go zbyt dużo.

Nie stosować w przypadku uczulenia na białko rybie (0,02% populacji). Przeznaczony do użytku zewnętrzneg.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w miejscu nienasłonecznionym. Temperatury ujemne mogą spowodować rozprężenie substancji i pęknięcie opakowania.

SKŁADNIKI (INCI):

Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid.

Jest to produkt o wyjątkowo prostym składzie chemicznym - unikalny nawet wśród naturalnych dermokosmetyków.

Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.