Colway International SlimCol Spalacz Tłuszczu Zobacz większe

SlimCol - 60 kapsułek

Nowy produkt

Niesamowity "spalacz tłuszczu" - suplement do zadań specjalnych SlimCol. Posiada on w swoim składzie kompozycję naturalnych ekstraktów, która wspiera organizm podczas procesu odchudzania. Poza tym pomaga kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi i ogranicza apetyt na słodycze.

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Opis

Zawartość 60 kapsułek
Waga 65 g
Wymiary wys. 10 cm | szer. 7 cm | gł. 6 cm
Efekty wyszczuplenie, ochrona, wzmocnienie
Data minimalnej trwałości 05/2025

Więcej informacji

SLIMCOL

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 60 kapsułek

Dietary Supplement

Cena katalogowa: 139,00 zł

Twój naturalny sposób na szczupłą sylwetkę!

OPIS PRODUKTU:

Suplement diety SlimCol posiada w swoim składzie kompozycję ekstraktów roślinnych, dobranych tak, by wspomagać organizm podczas procesu odchudzania.

Kompozycja zawiera kapsaicynę, która stymuluje proces utleniania węglowodanów oraz wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała po odchudzaniu. Przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Wyoming badania jednoznacznie udowodniły, że substancja ta skutecznie przeciwdziała otyłości i spala kalorie. Jest antyoksydantem, więc dodatkowo chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

Dodany do SlimCol karczoch wspiera utratę wagi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zastosowane w składzie imbir i gurmar pomagają kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi i ograniczają apetyt na słodycze. Znana i ceniona cykoria podróżnik wspomaga system detoksykacji organizmu oraz pomaga w procesie utraty wagi.

Suplement przyjazny dla wegan i wegetarian.

KORZYŚCI STOSOWANIA:

wspomaga utratę wagi (karczoch, cykoria podróżnik),
stymuluje proces utleniania węglowodanów (kapsaicyna),
pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała (winogrona),
pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze (gurmar),
przyczynia się do normalizacji masy ciała,
pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi (imbir, cykoria podróżnik).

Colway International SlimCol spalacz tłuszczu

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Kapsaicyna – stymuluje proces utleniania węglowodanów, wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała po odchudzaniu, posiada właściwości antyoksydacyjne dzięki czemu chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

• Winogrona – pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, wspomagają zmniejszanie cellulitu, dzięki zawartości antyoksydantów utrzymują zdrowe naczynia krwionośne oraz naczynia włosowate.

• Karczoch – wspomaga utratę wagi, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, wspomaga metabolizm lipidów, pomaga w procesie oczyszczania się organizmu poprzez zwiększenie wydalania wody przez nerki oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

• Imbir – pomaga kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi, ma właściwości stymulujące i tonizujące, przez co przyczynia się do zwiększenia odporności organizmu na zmęczenie, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz stawów.

• Cykoria podróżnik – pomaga w procesie utraty wagi, wspomaga system detoksykacji organizmu, przyczynia się do stymulacji procesów trawiennych, wspiera prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz wątroby.

• Gurmar – pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze, wspomaga proces odchudzania poprzez zmniejszenie łaknienia, co wpływa na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

• Ostryż – wspiera funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych, poprawia komfort trawienny, pomaga w zapobieganiu gromadzenia się tłuszczy i ułatwia ich roztwarzanie przez wątrobę.

SKŁADNIKI:

Ekstrakt 10:1 z cykorii podróżnik (Cichorium intybus), żelatyna rybia, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na 5% cynaryny, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na 60% polifenoli, ekstrakt 4:1 z ostryżu długiego (Curcuma longa), ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum) standaryzowany na 10% kapsaicyny, ekstrakt 10:1 z liści gurmaru (Gymnema sylvestre), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinalis) standaryzowany na 5% gingeroli, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość netto: 29,46 g (60 kapsułek po 491 mg).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję – 1 kapsułka:

Składniki 1 kapsułka

Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego, w tym:
  ► kapsaicyna

50 mg
 5 mg

Ekstrakt z pestek winogron, w tym:
  ► polifenole

60 mg
36 mg

Ekstrakt z ziela karczocha, w tym:
  ► cynaryna

80 mg
4 mg

Ekstrakt z kłącza imbiru, w tym:
  ► gingerole

45 mg
2,25 mg

Ekstrakt 10:1 z cykorii podróżnik

100 mg

Ekstrakt 10:1 z liści gurmaru

50 mg

Ekstrakt 4:1 z ostryżu długiego

50 mg

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

Dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę. Ze względu na zawartość kapsaicyny spożywać 1 kapsułkę po posiłku popijając dużą ilością wody.

OSTRZEŻENIA:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

UWAGI:

Wyprodukowano dla: Colway International S.A., ul. Hippiczna 2, 84-207 Koleczkowo.

Numer zgłoszenia w Głównym Inspektoracie Sanitarnym: GIS-ŻP-SD-4230-02357/KC/16.