Eliksir dr Słonia Colway Zobacz większe

Eliksir dr Słonia - 75ml

Nowy produkt

Specjalistyczny kosmetyk do skóry z problemami, a w rzeczywistości ultra bezpieczny preparat biobójczy, który likwiduje większość tych patogenów na naszym ciele, do których ogniska - uzyska dostęp poprzez aplikację zewnętrzną.

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Opis

Zawartość 75 ml
Waga 100 g
Wymiary wys. 15 cm | szer. 5 cm | gł. 5 cm
Efekty oczyszczenie, regeneracja
Data minimalnej trwałości 11/2026

Więcej informacji

ELIKSIR DR SŁONIA

Pojemność: 75 ml

Elixir of Dr Słoń

Cena katalogowa: 119,00 zł

Skuteczny kosmetyk w pielęgnacji podrażnionej skóry!

OPIS PRODUKTU:

Produkt będący wodnym roztworem nie znanego dotąd światu fizyko - chemicznego powiązania ze sobą srebra i tlenu. 75 ml tego sensacyjnego płynu, w kompozycji dr Krzysztofa Słonia - polskiego wynalazcy m.in. materiału wybuchowego stosowanego powszechnie w kosmonautyce (6-nitrostilben), czy aktywnej biologicznie formuły diosminy - zostało zamknięte w aerozolu, który ma być panaceum na liczne dolegliwości skórne (i nie tylko), uciążliwe w leczeniu lub hamowaniu ich postępu.

Właściwości bakteriobójcze srebra są znane i uznane. Kilkukrotne raptem pryśnięcie zawartością Eliksiru będzie hamować dosłownie w ciągu kilku godzin rozwój wielu, bardzo wielu stanów chorobowych skóry. Włącznie z takimi, na jakie nie ma skutecznych leków.

Eliksir dr Słonia działa (tym lepiej, im łatwiejszy ma dostęp do ogniska zapalnego) zwalczając szkodliwe mikroorganizmy: bakterie, grzyby oraz wirusy, w mniejszym stopniu pleśnie i pierwotniaki. Czynnikami aktywnymi są cząstki srebra oraz tlen. Działanie antyseptyczne nie jest natychmiastowe. Efekt osiąga się po 2-3 godzinach od aplikacji i utrzymuje się on dopóki cząstki srebra nie zostaną usunięte. Może wymagać wielokrotnej aplikacji miejscowej, aż do ustąpienia objawów. Zalecany przy szerokim spektrum zmian skórnych (otarcia, alergie, grzybice, stany zapalne skóry i mięśni, infekcje, budujące się wrzody, czyraki, egzemy itp.), w każdej sytuacji, kiedy przyspieszyć może procesy gojenia się (nawet śluzówki), a także do dezynfekcji i zabezpieczania przed rozwojem mikroorganizmów (wnętrze lodówki, opakowań żywnościowych, bielizna, ubrania, buty, zabawki dziecięce i inne przedmioty).

To produkt, który powinien stać w apteczce każdego domu.

Doskonale nadaje się do nawilżania skóry z problemami przed zastosowaniem hydratów kolagenowych.

KORZYŚCI STOSOWANIA:

zatrzymuje w zarodku procesy budowania się wrzodów, czyraków, egzem i mnóstwa innych patologicznych zmian skórnych, których przyczyną są bakterie,
zalecza, bądź leczy nawet tak trudne dolegliwości jak grzybice narządów płciowych,
przyspiesza niebywale procesy gojenia się ran, urazów, także pozabiegowych,
skutecznie znosi objawy wybranych chorób nieuleczalnych, np. niektórych odmian łuszczycy.

Eliksir dr Słonia COLWAY Nanosrebro

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Srebro – znane już od średniowiecza, nie tylko jako pożądany metal szlachetny ale także za swe silne działanie bakteriobójcze. Związki srebra są toksyczne dla bakterii, wirusów i grzybów. Były one używane w celu zapobiegania infekcjom, zanim pojawiły się antybiotyki. Zawarte w produkcie silver, jest produkowane zgodnie z rygorystyczną normą ISO 13485, przeznaczoną dla wyrobów medycznych.

SPOSÓB UŻYCIA I PORADY:

Spryskać Eliksirem podrażnioną skórę i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby zabieg powtórzyć kilka razy na dzień.

Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 st.C.

SKŁADNIKI (INCI):

Aqua, Oxygen, Silver (nano).