Zestaw Pielęgnacyjny do Twarzy i Dekoltu NATURAL COLLAGEN

Nowy produkt

Linia Natural Collagen to produkty ponadstandardowe. Zakupując cały zestaw otrzymujecie Państwo produkty o ponadczasowym działaniu i ekspansji światowej.

Więcej szczegółów

627,00 zł brutto

Opis

Zawartość 5-cio pak
Waga 900 g
Wymiary wys. 9 cm | szer. 23 cm | gł. 16 cm
Efekty odmłodzenie, regeneracja, nawilżenie

Więcej informacji

ZESTAW PIELĘGNACYJNY DO TWARZY I DEKOLTU

Pojemność: 5-cio pak

Care Set to the Face and Neck

Cena katalogowa: 627,00 zł

Unikalne produkty zamknięte w kompletnym zestawie!

OPIS PRODUKTU:

Profesjonalna Linia Kosmetyczna COLWAY® to zdrowie i piękno pozostające w harmonii. Producent marki doskonale rozumie, że każda kobieta poszukuje rozwiązań pielęgnacyjnych, które stanowią połączenie tego co najcenniejsze w naturze z zaawansowaną technologią, na miarę drugiej dekady XXI wieku. Marka COLWAY® znajduje się wśród prestiżowych marek kosmeceutyków do pielęgnacji skóry.

Zakupując cały zestaw otrzymujecie Państwo produkty o ponadczasowym działaniu i ekspansji światowej.

Zestaw Pielęgnacyjny do Twarzy i Dekoltu NATURAL COLLAGEN

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ PONIŻSZE PRODUKTY::

Kolagen Naturalny PLATINUM – 50ml,

Krem Nawilżający na Dzień – 50ml,

Krem Regenerujący na Noc – 50ml,

Peeling – 100ml,

Tonik – 125ml.

HISTORIA POWSTANIA:

Prace biotechnologiczne nad stworzeniem linii kosmetyków najnowszej generacji na bazie Kolagenu Naturalnego rozpoczęte zostały jesienią 2004 roku w firmie kosmetycznej Vena w Polsce, w pobliżu Gdańska. W fazie zaawansowanej włączono do nich Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA TEST oraz Zakład Badań Dermatologicznych, Aplikacyjnych i Chemicznych Wyrobów Kosmetycznych w Warszawie. Bezpośrednią inspiracją do tych badań słało się entuzjastyczne przyjęcie przez rynek konsumencki naturalnego kolagenu pochodzenia rybiego w czystej postaci żelowej. Spektakularne efekty działania tego specyfiku, który jest przełomem w kosmetologii i największym odkryciem w historii polskiej biochemii - sprawiły, ze w lalach 2004-2006 sprzedanych zostało blisko pół miliona opakowań Kolagenu Naturalnego - bez kampanii reklamowej, wyłącznie poprzez rekomendację użytkownika - użytkownikowi.

Polski, rybi kolagen pojawił się dokładnie w czasie, gdy czołowe koncerny kosmetyczne wycofywać się zaczęły z suplementacji najlepszych i najdroższych kosmetyków jedynym dotąd znanym - kolagenem wołowym. Odwrót od kolagenu bydlęcego spowodowany został jego nieaktywnością biologiczną, wysokim odsetkiem alergizowania i ryzykiem przenoszenia prionów BSE. Nie było dotąd możliwości zastąpienia go. Tak zwany "kolagen roślinny" to pojęcie wirtualne, wymyślone dla potrzeb reklamy. Kolagen, to bowiem łańcuch minimum 20 L-aminokwasów związanych w spirale i wytwarzanych w cyklu metabolicznym tylko przez kręgowce!

SKŁADNIKI:

Linia kosmetyczna COLWAY® jest unikalną na skalę światową z kilku powodów.

Jej produkty powracają do sprawdzonej idei suplementacji kolagenem każdorazowo, gdy jest to biotechnologicznie uzasadnione. Przy czym mamy do czynienia z kolagenem z ryby słodkowodnej, organizmu nieposiadającego praktycznie układu odpornościowego. Dzięki temu kolagen rybi alergizuje jedynie 1-2 promille populacji, podczas gdy bydlęcy 4-5 procent. Kolagen rybi jest ponadto transepidermalny i przez trzy lata stosowania go przez setki tysięcy użytkowników w postaci czystej, biologicznie aktywnej, wykazał cały szereg zbawiennych dla skóry oddziaływań wykraczających daleko poza sferę kosmetyki.

Seria COLWAY® jako pierwsza w światowej kosmetologii, łączy w składzie najnowsze wynalazki biochemiczne, jak np. matrykiny (Matrixyl Synthe'6™) z witaminami aktywnymi i prowitaminami (np. Pantenol), kwasami organicznymi, Alantoiną i cennymi olejami (np. z ogórecznika). Są to mieszanki synergiczne, tzn. wspomagające wzajemne działanie poszczególnych składników.

W składzie kosmetyków COLWAY® znajdują się najbardziej pożądane przez konsumentki wyciągi roślinne (Noni, Aloes, Gotu-Kola), fitoestrogeny sojowe (Soiadine) oraz oczywiście kolagen rybi. Znajdują się tam również dwa składniki synergizujące, których nazwę utajniliśmy. Komponenty serii Colway nabywane są w drodze wymiany barterowej za tzw. suchą masę kolagenową od czołowej firmy kosmetycznej na świecie.

Bogactwo nośników, udział procentowy substancji aktywnych i technologia wytwórcza stawiają produkty COLWAY® wśród najlepszych, ekskluzywnych kosmetyków dostępnych na świecie, przy relatywnie niskiej cenie, w stosunku do ich składu i jakości.
Spośród najcenniejszych składników kremów stosowanych obecnie w kosmetologii - zabrakło w prezentowanej serii jedynie ceramidów, kwasów - liponowego i hialuronowego oraz Retinolu.

Pierwsze trzy składniki wyprzedza znacznie w efektach działania aplikowany na oczyszczoną i mokrą skórę Kolagen Naturalny, uznawany obecnie za najlepszy z dostępnych preparat nawilżający i filmotwórczy. Rezygnacja z Retinolu (alkoholu witaminy A) wynika z konfliktu tej silnej substancji aktywnej, obecnie w niektórych nowoczesnych kremach, z Kolagenem Naturalnym właśnie, który występuje w czystej postaci żelowej i despiralizuje się przed wchłonięciem w głąb skóry na skutek kontaktu z retinoidami.

Podsumowując - pragniemy zapewnić, że wszystko to, czego oczekuje współczesna kobieta od uniwersalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i dekoltu, włącznie z najdroższymi i najbardziej reklamowanymi - odnajdzie w serii COLWAY®.

DZIAŁANIE I STOSOWANIE:

Produktem flagowym, najważniejszym i najskuteczniejszym w serii COLWAY® jest Kolagen Naturalny. Peeling, tonik, kremy na dzień i na noc zostały podporządkowane w pracach biotechnologicznych przede wszystkim wzmocnieniu działania kolagenu w postaci czystej.

Skóra złuszczana 1-2 razy w tygodniu peelingiem na bazie Piasku z Thaiti, przemyta tonikiem i UWAGA! ponownie nawilżona czystą wodą, będzie wchłaniać peptydy kolagenu i elastyny w ilościach dokładnie takich, jakich potrzebuje. Jedyny na świecie preparat białkowy, który stymuluje fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu własnego - ma możliwość zatrzymania na całe lata procesów degradacyjnych w skórze, a tym samym odroczyć wyrok czasu, czyli marszczenie się skóry.

Kolagen Naturalny nakładać trzeba zawsze na skórę oczyszczoną i jeszcze mokrą. Nie wchłanianie się całej ilości preparatu oznaczać może tylko jedno - została nałożona zbyt duża jego ilość. Po kilku minutach można już nałożyć krem, który zlikwiduje uczucie ściągnięcia skóry towarzyszące zazwyczaj wchłonięciu się kolagenu. Kremy serii COLWAY® jakkolwiek podporządkowane biotechnologicznie aplikacji kolagenu, stanowią same w sobie produkty najwyższej klasy. Zapewniają skórze wszystko to, czego nie może dać kuracja kolagenowa - natłuszczają, odżywiają naskórek i witalizują skórę właściwą.

Krem na dzień doskonale nadaje się pod makijaż, w kremie na noc tak dobrano proporcje składników, by można było stosować go z wyśmienitym efektem, do regeneracji zmęczonej skory twarzy.

Kolagen Naturalny jest produktem absolutnie dla wszystkich. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. W przypadku pozostałych kosmetyków serii takiej pewności nie ma. Z powodzeniem mogą je stosować zarówno osoby z cerą młodą, jak i dojrzałą. Jednakże z uwagi na zawartość w kremach olejków roślinnych oraz silne nasycenie substancjami aktywnymi, prosimy osoby o cerze wrażliwej i mieszanej, o dokonanie osobistego testu przydatności na fragmencie skóry.