Obniżka! LR LIFETAKT ProBalance minerały i pierwiastki śladowe Zobacz większe

Pro Balance - 360 tabletek - 3pak

Nowy produkt

Pro Balance - minerały i pierwiastki śladowe. Pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie oraz zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Więcej szczegółów

317,00 zł brutto

-195,00 zł

512,00 zł brutto

Opis

Zawartość 3 x 360 tabletek
Waga 915 g
Wymiary wys. 14 cm | szer. 6 cm | gł. 6 cm
Efekty wzmocnienie, odżywienie, oczyszczenie
Data minimalnej trwałości 03/2025

Więcej informacji

LR LIFETAKT PRO BALANCE

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 3 x 360 tabletek

Dietary Supplement

Zadbaj o równowagę kwasowo-zasadową w organizmie!

OPIS PRODUKTU:

Równowaga kwasowo-zasadowo to podstawia naszego zdrowia. Zakwaszony organizm radzi sobie do pewnego czasu z nadmiarem kwasów poprzez ich neutralizowanie, czerpiąc z zapasów minerałów zgromadzonych w organizmie, lub poprzez ich rozwadnianie. Długotrwałe zakwaszenie wyczerpuje te zapasy i staje się przyczyną wielu dolegliwości i chorób.

Minerały nigdy nie występują w formie czystej, lecz zawsze w solach. Niektóre pasują do siebie, inne mogą nawet utrudniać wchłanianie pozostałych. Szczególnie ważne dla bioprzyswajalności jest ich odpowiednie połączenie.

Pro Balance dostarcza cennych minerałów zasadowych i pierwiastków śladowych dla wewnętrznej równowagi. Magnez, wapń, miedź, chrom czy molibden to tylko niektóre potrzebne organizmowi substancje, które zawiera ten produkt.

Magnez zawarty w Pro Balance przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowej równowagi elektrolitowej.

LR LIFETAKT ProBalance minerały i pierwiastki śladoweZALETY:

wysoka jakość,
dopasowane minerały i mikroelementy,

wartościowe połączenie cytrianów, węglanów i glukonianu,
bez laktozy.

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Potas – bierze czynny udział w przewodzeniu impulsów elektrycznych między komórkami nerwowymi. kontroluje prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

• Magnez – odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Brak magnezu może wywołać u człowieka niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, ból głowy, brak koncentracji, zmęczenie, ogólne uczucie osłabienia, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni.

• Wapń – wzmacnia strukturę kości oraz bierze udział wewnątrz komórek w pobudzaniu mięśni i nerwów, przemianie glikogenu, podziale komórkowym oraz w aktywizacji niektórych enzymów i hormonów. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości i zębów.

• Miedź – uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

• Molibden – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych. Pobudza m.in. metabolizm tłuszczu w komórkach.

• Chrom – bierze udział w metabolizmie glukozy. Pełni też ważną rolę w syntezie cholesterolu, tłuszczów i białek.

SKŁADNIKI:

Dwuwęglan sodu, węglan wapnia, substancja wypełniająca (sorbitol), substancja wypełniająca (mikrokrystaliczna celuloza), węglan magnezu, cytrynian potasu, cytrynian sodu, dwuwęglan potasu, cytrynian magnezu, cytrynian wapnia, maltodekstryna, skrobia kukurydziana, substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych), glukonian miedzi, chlorek chromu, molibdenian sodu.

Zawartość: 252 g / 360 tabletek.

Zawartość składników w dziennej porcji – 12 tabletek (% RWS*):

Potas: 300 mg (15%)
Magnez: 200 mg (53%)
Wapń: 695 mg (87%)
Sód: 550 mg**
Miedź: 453 µg (45%)
Chrom: 60 µg (150%)
Molibden: 80 µg (160%)

* % dziennej referencyjnej wartość spożycia (RWS).
** Dotychczas nie ustalono dziennych referencyjnych wartości spożycia (RWS).

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

3 x 4 tabletki dziennie. Popić wodą.

OSTRZEŻENIA:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w suchym miejscu.

Przy nadmiernym spożyciu może działać przeczyszczająco.

UWAGI:

Wyprodukowano w Niemczech.

LR Health & Beauty Systems GmbH.