Obniżka! Hyase Beauty Roller - Awenturyn Zobacz większe

Hyase Beauty Roller - Awenturyn

Nowy produkt

Masażer do twarzy wykonany ręcznie z wysokiej jakości naturalnego awenturynu żółtego, bez barwników i dodatków syntetycznych. Masażer pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza opuchliznę, poprawia owal twarzy, redukuje widoczność zmarszczek, a także obrzęki i cienie pod oczami.

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

-76,00 zł

245,00 zł brutto

Opis

Waga 170 g
Wymiary dł. 17 cm | szer. 8 cm | wys. 4 cm
Efekty wygładzenie, regeneracja

Więcej informacji

BEAUTY ROLLER – AWENTURYN

OPIS PRODUKTU:

Beauty Roller to masażer do twarzy wykonany ręcznie z wysokiej jakości naturalnego awenturynu żółtego, bez barwników i dodatków syntetycznych.

Masażer pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza opuchliznę, poprawia owal twarzy i redukuje widoczność zmarszczek. Kamień jest naturalnie chłodny i może zostać dodatkowo schłodzony w lodówce, aby jeszcze efektywniej redukować obrzęki i cienie pod oczami. Skóra po masażu jest wyraźnie wygładzona i elastyczna. Niweluje napięcie, działa relaksująco i rozluźnia spięte mięśnie twarzy. Zastosowany po nałożeniu ulubionego kosmetyku, zwiększa jego wchłanianie i przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry.

Awenturyn nazywany jest kamieniem możliwości. Przyciąga do swojego posiadacza szczęście i przygodę, przynosi optymizm i dobre samopoczucie, uwalnia od napięcia emocjonalnego. Ma działanie regenerujące i kojące.

Masażer posiada silikonowe zabezpieczenia, dzięki którym pracuje cicho i gładko.

Umieszczony w eleganckim pudełku.

Hyase Beauty Roller Awenturyn

REKOMENDACJA:

Beauty Roller jest polecany do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie skóry dojrzałej, zmęczonej, pozbawionej sprężystości i jędrności.

SPOSÓB UŻYCIA:

Masaż wykonuj codziennie przez 5-10 minut na oczyszczonej, pokrytej ulubionym kosmetykiem skórze. Ruchy wałeczkiem kieruj od środka twarzy do góry i na zewnątrz, a wzdłuż szyi – naprzemiennie w górę i w dół. Okolice oczu i ust masuj małą głowicą.

Do masażu szczególnie polecamy SERUM Z WITAMINĄ E z serii VitaClinic.

Jak dbać: Masażer oczyść wilgotną ściereczką i osusz. Nie myj pod bieżącą wodą i nie używaj środków chemicznych.

Hyase Beauty Roller Awenturyn