Obniżka! LR Microsilver Plus Spray do Ust Aloes Srebro Zobacz większe

MicroSilver Plus Spray do Ust - 30ml

Nowy produkt

W sposób niezawodny uwalnia jamę ustną od 99 % wszystkich zarazków – dzięki antybakteryjnemu, antywirusowemu MicroSilver BG™. W ten sposób spray zapobiega płytce nazębnej, próchnicy i paradontozie, wspiera mikrobiom w jamie ustnej i szybko odświeża oddech. Lekka tekstura dociera do zębów, przestrzeni międzyzębowych, dziąseł, języka i gardła.

Więcej szczegółów

34,00 zł brutto

-21,00 zł

55,00 zł brutto

Opis

Zawartość 30 ml
Waga 50 g
Wymiary wys. 11 cm | szer. 3 cm | gł. 3 cm
Efekty oczyszczenie, ochrona
Data minimalnej trwałości 07/2024

Więcej informacji

LR MICROSILVER PLUS SPRAY DO UST

Pojemność: 30 ml

Hygiene & Protection Mouth Spray with Pure Silver & Aloe Vera

Czyste srebro dla czystej jamy ustnej!

OPIS PRODUKTU:

Codziennie przez długi czas przebywamy poza domem. Pracujemy, podróżujemy, wypełniamy zadania oraz oczywiście jemy i pijemy. Zarazki, takie jak wirusy i bakterie, mają najlepsze warunki do rozprzestrzeniania się przez wiele godzin. Jeśli naturalna równowaga naszej flory jamy ustnej, tak zwany mikrobiom jamy ustnej, zostanie zaburzona, może pojawić się nieświeży oddech oraz problemy z zębami i dziąsłami.

Spray do ust LR MICROSILVER PLUS HYGIENE & PROTECTION zapewnia natychmiastowe i długotrwałe odświeżenie. Lekka konsystencja bez problemu dociera nawet do przestrzeni międzyzębowych i eliminuje dzięki antybakteryjnemu, antywirusowemu MicroSilver BG™ 99,99% wszystkich zarazków, takich jak bakterie i wirusy.

Szczególny PLUS:

Żel Aloe Vera Barbadensis stabilizuje i reguluje naturalną barierę ochronną dziąseł. Wzmacnia również działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe MicroSilver BG™.

Roślinne składniki czynne szałwia i jeżówka regulują podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej. Wspierają również działanie przeciwzapalne MicroSilver BG™.

Mięta zapewnia natychmiastową, przyjemną świeżość całej jamie ustnej, co wzmacnia uczucie czystości uzyskane dzięki MicroSilver BG™.

Rano i wieczorem myj zęby, a w południe i w ciągu dnia spray do ust pomoże w higienicznej pielęgnacji dziąseł i zębów oraz w ich ochronie. Do higieny osobistej. Bez cukru.

Czyste srebro przeciwko bakteriom i wirusom:

Substancja czynna MicroSilver BG™ wydziela cząsteczki srebra o gąbczastej strukturze i tworzy ochronną sieć na całej powierzchni jamy ustnej. Zarazki takie jak bakterie i wirusy nie mają szans.

Silnie obciążone dziąsła i podrażnione błony śluzowe jamy ustnej korzystają z przeciwzapalnego działania MicroSilver BG™.

LR Microsilver Plus Spray do Ust Aloes Srebro

ZALETY:

higienicznie oczyszczający, odświeżający spray do ust dla zdrowej flory ust,
przy regularnym stosowaniu długotrwale usuwa aż do 99,99 % wszystkich zarazków w jamie ustnej, takich jak bakterie i wirusy,
zapobiega płytce nazębnej, próchnicy i paradontozie oraz działa przeciwzapalnie,
żel Aloe Vera Barbadensis stabilizuje i reguluje dziąsła,
mięta skutecznie odświeża oddech.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

W razie potrzeby rozpyl spray LR MICROSILVER PLUS 1-2 razy do gardła.

Działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe dzięki MicroSilver BGTM może utrzymywać się do 12 godzin.

Regularnie stosowany spray może zapobiegać powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy zębów i paradontozie.

SKŁADNIKI (INCI):

Aqua (Water), Xylitol, Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Aroma, Menthol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Ceratonia Siliqua Gum, Silver, Limonene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid.