LifeWave X39® - Plastry (30 szt.) Aktywujące Komórki Macierzyste Zobacz większe

LifeWave X39® - Plastry Aktywujące Komórki Macierzyste - 30 szt.

Nowy produkt

Wyobraź sobie produkt, który jest w stanie aktywować Twoje komórki macierzyste, przywracając im młodość i zdrowie. W praktyce oznaczałoby to między innymi wyższy poziom witalności i energii, lepszy sen, mniejszy ból, redukcję zmarszczek oraz szybsze gojenie się ran.

Więcej szczegółów

660,00 zł brutto

Opis

Zawartość 30 szt.
Waga 20 g
Wymiary wys. 8 cm | szer. 15 cm | gł. 1 cm
Efekty regeneracja, wzmocnienie, odmłodzenie

Więcej informacji

PLASTRY LIFEWAVE X39®

FOTOTERAPIA AKTYWUJĄCA KOMÓRKI MACIERZYSTE

Opakowanie: 30 sztuk

Cena opakowania: 660,00 zł

Cena 1-go plastra: 22,00 zł

Cena uprzywilejowana: 560,00 zł (140,00 $)

OPIS PRODUKTU:

Przedstawiamy plaster LifeWave X39.

Historyczny przełom w przystępnej cenowo technologii aktywacji komórek macierzystych.

Pierwszy produkt przeznaczony do aktywacji własnych komórek macierzystych organizmu. Poczuj nowy poziom witalności dzięki poprawie energii, snu, zmniejszeniu bólu, zmniejszeniu widoczności linii i zmarszczek oraz wsparciu szybszego gojenia się ran, to tylko niektóre z korzyści.

Starzejąc się, nasze komórki macierzyste tracą właściwości uzdrawiające. Wyobraź sobie, że możemy zwiększyć ilość peptyd, które są w stanie aktywować nasze komórki macierzyste i przywrócić im młodość i zdrowie. To uzdrawianie w zupełnie bezinwazyjny, bezpieczny i niedrogi sposób.

Badania kliniczne potwierdzają, że LifeWave X39 poprawia ogólny stan zdrowia i sprawia, że odzyskujesz witalność z dawnych lat. Plastry LifeWave X39®, nad którymi pracowano przez ostatnie 20 lat, przynoszą ogromne korzyści dla zdrowia poparte badaniami klinicznymi.

GŁÓWNE KORZYŚCI:

• Aktywacja komórek macierzystych.

• Opatentowana metoda fototerapii została stworzona, aby podwyższać poziom peptyny, która odpowiedzialna jest za zwiększanie aktywności komórek macierzystych.

• Plaster LifeWave X39™ przynosi wiele różnych korzyści, w tym wsparcie przy gojeniu się ran, szybką ulgę od bólu, więcej energii oraz lepszy sen – wszystkich z nich trzeba doświadczyć, aby w to uwierzyć.

Natychmiastowe efekty! LifeWave X39™ zaczyna działać w momencie nałożenia.

EFEKTY MOGĄ BYĆ NATYCHMIASTOWE:

• Wspiera gojenie ran – te najbardziej niewiarygodne historie związane z X39 dotyczą właśnie gojenia się ran. Jest to naturalny proces wymagający obecności komórek macierzystych. Jednak wraz z wiekiem ich efektywność spada. Teraz, z X39, możesz aktywować swoje komórki macierzyste i wspomagać organizm w naturalnym procesie gojenia.

• Szybka ulga w bólu – użytkownicy X39 mogą doświadczyć radykalnego zmniejszenia bólu. W rzeczywistości większość osób odczuwa zmniejszenie bólu i stanów zapalnych w ciągu kilku minut od aplikacji.

• Większa energia – badania kliniczne przeprowadzone przez LifeWave pokazują, że plaster X39 poprawiła poziom energii człowieka. Wyniki w porównaniu do wartości wyjściowej, zobacz poprawę ogólnej energii ciała, równowagi narządów i rozkładu symetrii L / R energii.

Lepszy sen – badania kliniczne przeprowadzone przez LifeWave pokazują, że X39 pozytywnie wpływa na jakość snu, poprzez zmianę poziomów ważnego neuroprzekaźnika w mózgu - GABA. Dzięki temu poprawia się jakość snu oraz jego długość.

• Lepszy wygląd skóry – czy chcesz nie tylko czuć się, ale również wyglądać młodziej? Teraz jest to możliwe, dzięki X39. Ważnym elementem aktywacji komórek macierzystych jest wzmożona produkcja kolagenu. Dzięki temu już po kilku tygodniach od aplikacji X39 zauważysz znaczącą różnicę w wyglądzie skóry, w tym redukcję zmarszczek.

• Walka z efektami starzenia – początkowe badania kliniczne przeprowadzone przez Dr. Lorena Pickarta pokazały, że wysoki poziom GHK-Cu w organizmie sprawia, że komórki zaczynają zachowywać się młodziej i zdrowiej. Pomaga to w dużej mierze przywrócić naszym komórkom młodość.

Szybsza regeneracja wysiłku fizycznym – użytkownicy X39 potwierdzają znaczące zmiany w osiągnięciach sportowych i regeneracji. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż komórki macierzyste z zasady mają naprawiać uszkodzone komórki.

• Zmniejszenie widoczności blizn – wielu użytkowników X39 zauważa zmniejszenie się widoczności blizn po kilku tygodniach od rozpoczęcie kuracji X39. Jest to znana cecha peptyd z kompleksami jonów miedzi, tak zwany remodeling.

• i ulga w wielu innych problemach zdrowotnych.

Plastry LifeWave X39® - Aktywacja Komórek Macierzystych

Zapytaj o dostępność:
605-950-803
kontakt@kolagen365.pl

Plastry LifeWave X39® - Aktywacja Komórek Macierzystych

Plastry LifeWave X39® - Aktywacja Komórek Macierzystych

Kod polecenia: 1829508

Plastry LifeWave X39® - Aktywacja Komórek Macierzystych