DuoLife Chlorofil - Forma płynna Zobacz większe

DuoLife Chlorofil - Forma płynna - 750ml

Nowy produkt

DuoLife Chlorofil to produkt przeznaczony dla osób, które pragną zapewnić sobie energię na cały dzień zmagań z obowiązkami zawodowymi i domowymi. Nie bez powodu mówimy o "płynnej energii", która daje szansę na utrzymanie organizmu przez długi czas w równowadze.

Więcej szczegółów

107,00 zł brutto

Opis

Zawartość 750 ml
Waga 1265 g
Wymiary wys. 32 cm | szer. 8 cm | gł. 8 cm
Efekty oczyszczenie, wzmocnienie

Więcej informacji

DUOLIFE CHLOROFIL – FORMA PŁYNNA

SUPLEMENT DIETY

Opakowanie: 60 kapsułek

Liquid Chlorophyll – Dietary Supplement

Twoja 100% naturalna dawka energii na każdy dzień!

OPIS PRODUKTU:

Suplement diety DuoLife Chlorofil to produkt przeznaczony dla osób, które pragną zapewnić sobie energię na cały dzień zmagań z obowiązkami zawodowymi i domowymi. Nie bez powodu mówimy o „płynnej energii”, która daje szansę na utrzymanie organizmu przez długi czas w równowadze.

DuoLife Chlorofil to unikalna kompozycja składników, które sprzyjają wyższej podaży energii, z możliwością czerpania z niej przez cały dzień podejmowania rozmaitych aktywności. W 100% naturalny produkt, który jest łatwo przyswajalny dzięki płynnej formie, a przy tym wyjątkowo skuteczny w działaniu.

W produkcie zagościły chlorofiliny, czyli najsilniejsze z dotąd poznanych antyoksydantów. DuoLife Chlorofil cechuje innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników, z wykorzystaniem zjawiska synergii. Produkt ponadto jest wolny od konserwantów, dodatków smakowych i zapachowych, dzięki czemu zachowuje najwyższą jakość, a skrzętnie skomponowany skład wpływa na przyswajalność substancji odżywczych, kształtującą się na wysokim poziomie.

DuoLife Chlorofil Forma Płynna

SUBSTANCJE AKTYWNE:

• Olejek miętowy – od setek lat jest znany i stosowany jest jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

• Jęczmień – uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

• Lucerna – zawiera aż trzykrotnie więcej białka niż słynąca z tego soja. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób go oczyszcza. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

• Chlorella – jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy "superfoods". Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

• Chlorofilina – posiada silne właściwości alkalizujące układ trawienny, wspomaga system odpornościowy, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. Jej cząsteczki są w stanie "podróżować" po całym organizmie, ponieważ zawierają atom miedzi, która tak jak żelazo, jest nośnikiem tlenu. W rzeczywistości, cząsteczka chlorofiliny jest bardzo podobna w budowie do cząsteczki hemu, znajdującej się w naszej krwi.

SKŁADNIKI:

Woda oczyszczona, chlorofilina, ekstrakt z soku jęczmienia, ekstrakt z soku lucerny, olejek miętowy, ekstrakt z chlorelli, gliceryna roślinna – stabilizator.

Nie zawiera substancji konserwujących oraz produktów genetycznie modyfikowanych.

Zawartość netto: 750 ml / 26,4 fl oz.

Zawartość składników (na 15 ml / na 100 ml):

Składniki 15 ml
100 ml

Chlorofilina

120 mg

799 mg

Ekstrakt z jęczmienia 10:1

15 mg

100 mg

Olejek miętowy

15 mg

100 mg

Ekstrakt z lucerny 10:1

6 mg

40 mg

Chlorella

5 mg

33 mg

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

10 ml dwa razy dziennie przed posiłkiem.

Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

OSTRZEŻENIA:

Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Ze względu na fakt, iż DuoLife jest produktem naturalnym, smak i konsystencja poszczególnych jego partii mogą się różnić, w zależności od pory roku oraz surowców, które zostały użyte do produkcji. Ewentualny osad tworzą naturalne składniki i jest to proces typowy dla takich produktów. Aby zniwelować osad należy wstrząsnąć przed spożyciem.

Data minimalnej trwałości: nadruk przy kodzie paskowym. Numer partii produkcji znajduje się w postaci nadruku na powierzchni butelki szklanej.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni.

Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

UWAGI:

Wyprodukowano w UE dla: DuoLife S.A., ul. Topolowa 22, 32-082 Więckowice.

DuoLife Medical Formula